slider
Umut oto hakkımızda
slider
Umut oto hakkımızda

Hakkımızda

Müşteri ihtiyaçlarını hızlı, etkin, kaliteli çözümlerle karşılayan ve çalışanların en yüksek performans ile işlerini yapabilmeleri için teşvik eden bir servis olarak, 1991 yılından bugüne kadar faaliyet göstermekteyiz. Amacımız; yaşam kalitesini artıracak ve daha sağlıklı bir geleceğe katkıda bulunacak şekilde müşteri odaklı hizmet vermektir. Söz konusu hizmetler ile sadece bir servis olmak yerine, müşterilerimizin hayatına etki edecek değerler bütünlüğünü de ifade ediyoruz. Günümüz piyasa koşullarında insan odaklı ve kaliteli hizmeti; uygun fiyatlarla sunmaktayız. Bu sayede, müşterilerimizi piyasadaki yüksek fiyata kalitesiz hizmet veren fırsatçılardan korumak en büyük gayemizdir.

Vizyonumuz

Sürekli gelişimi, değişimi ve yenilikçiliği benimseyen, çalışanlarına ve çevresine güven veren bir şirket olmaktır. Müşterilerimize, araçlarını en güvenilir ve kaliteli servise emanet etmenin verdiği huzuru devam ettirmek, kaliteli hizmet ile birlikte insana ve çevreye saygılı olmak ve mevcut çalışma şartlarını ve kendimizi sürekli geliştirmektir.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörde, elde etmiş olduğumuz deneyim ve yeteneklerimizi, tükenmek bilmeyen enerjimiz ile birleştirip; güven, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilir olma ve sürekli gelişme hususları çerçevesinde, İŞ AHLAKI VE DÜRÜST ÇALIŞMA İLKELERİNE UYARAK ülkenin refah seviyesini arttıracak şekilde çalışmaktır. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kaliteden ödün vermeden istikrar ile karşılık vermek ve sunulan hizmeti en üst seviyede tutmak önceliklerimizdendir.